سردخانه شبانه روزی کوه یخ

تجهیزات و امکانات سردخانه کوه یخ

تجهیزات و امکانات سردخانه کوه یخ


اجاره,اجاره سردخانه,کرایه سردخانه,اجاره سردخانه در تهران,اجاره سردخانه زیر صفر,اجاره سردخانه بالا صفر

کلیات تجهیزات و امکانات سردخانه کوه یخ :

* سردخانه کوه یخ دارای 22 سالن مجهز به موبایل رک و  DRIVINدومداره (زیرصفر و بالای صفر) با قابلیت نگهداری کلیه مواد غذایی منجمد ، بستنی ، فرآورده های پروتئینی ، گوشت ، میوه و ... می باشد لازم به ذکر است که سیستم موبایل رک برای اولین بار در ایران در این سردخانه توسط شرکت ایتالیایی MOVEEL ایتالیا اجرا گردید که قابلیت دسترسی به تمام نقاط سردخانه برای تخلیه و بارگیری کالای مورد نظر را فراهم می آورد و همچنین این سیستم قابلیت تفکیک کالای مورد نظر را از لحاظ نوع و تاریخ تولید ایجاد مینماید و از تحت فشار قرار گرفتن کالای نگهداری که در سیستم سنتی رایج بوده جلوگیری بعمل می آورد .

* دیوارها و سقف کلیه سالن های سردخانه تماماً با پانل 15 سانتیمتری شرکت Technotekعایق گردیده اند تا از هرگونه هدر رفتن انرژی جلوگیری گردد و کالای نگهداری کمترین نوسانات دمایی را داشته باشد.

* کف سازی سردخانه با عایقی منحصربفرد و بتن عیار 400 صورت گرفته که بوسیله لایه ای ضدباکتری روکش گردیده است.

* راهروهای سردخانه از دو طرف دارای درب های Rollup و درب سریع Dynemic Rollساخت Arco ایتالیا می باشد که بوسیله AirCurtain تجهیز گردیده اند تا در هنگام بالا آمدن درب پرده هوایی روشن گشته ،  از اتلاف سرما جلوگیری گردد و همواره راهرویی با دمای صفر درجه را در اختیار داشت.

* در تمامی سکوهای تخلیه و بارگیری و راهرو ها اواپراتورهایی تعبیه گردیده است تا در مورد نگهداری کالاهای خاص بتوان دمای سکوها و راهروها را نیز تنظیم نمود .

* این سردخانه از سیستم اعلام و اطفای حریق هوشمند بهره می برد که توسط مخازن آب دائمی 10000 لیتری تغذیه میگردد و علاوه براین در نقاط مختلف سردخانه سنسورهای اعلام نشت آمونیاک تعبیه گردیده است که توسط سیستم مانیتورینگ امکان اعلام خطر ، روشن کردنفنها بصورت اتومات و حتیSHUT DOWN  کردن سیستم بصورت اتومات را فراهم می آورد .

* کلیه فضاهای بیرونی و داخلی سرخانه توسط دوربینهای مداربسته دیجیتال کنترل می گردد .

 

موتورخانه :

* کلیه سیستم سردخانه توسط شرکت  GEAآلمان طراحی و اجرا گردیده است که شامل کمپرسورهای GRASSO آلمان ، اپراتورهای تمام استیلGood HART هلند ، کندانسورهایBAC بلژیک می باشد ، سیستم سردخانه و موتورخانه دومداره
 می باشد که توسطPICهای سری   زیمنس هوشمند گردیده اند .

 

تجهیزات تخلیه و بارگیری :

* این سردخانه دارای 30 سکوی تخلیه و بارگیری در 2 سالن بارانداز شمالی و جنوبی می باشد که قابلیت تخلیه و بارگیری از دو سمت راهرو ها را فراهم می آورد و تمامی سکوهای شامل Duck Leveler، Sectional Door،Shelterساخت شرکت Arco ایتالیا می باشند

* ماشین آلات تخلیه و بارگیری شامل ریچتراکها ، پالت تراکها ، استاگرها ساخت شرکت Junghenrich آلمان میباشند .

* این سردخانه برای اولین بار در ایران از سیستم اتوماتیک تعویض پالت بهره می برد و در صورت درخواست مشتریان کلیه کالاها توسط دستگاه استرج پالت بسته بندی می گردد .


تجهیزات حمل و نقل :

*سردخانه کوه یخ جهت تجهیز حمل و نقل و سرعت بخشیدن به آن خود را با 2 باسکول تمام اتوماتیک 60 تنی ، 20 هزار مترمربع پارکینگ ، دفتر خدمات ارائه بارنامه و بیمه کالا ، کارواش تریلر و همچنین اقامتگاه جهت اسکان و استراحت رانندگان مجهز نموده است. 

 

 

 

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید