سردخانه شبانه روزی کوه یخ

سردخانه شبانه روزی کوه یخ

اجاره سردخانه کوه یخ


اجاره,اجاره سردخانه,کرایه سردخانه,اجاره سردخانه در تهران,اجاره سردخانه زیر صفر,اجاره سردخانه بالا صفر

 

نظر به لزوم حضور در فضای مجازی که امروزه به یک " نیاز " بدل شده ، و همینطور در راستای ارتباط هرچه مستقیم تر با مشتریان عزیز تصمیم گرفتیم که صفحه ی اجاره سردخانه را در وب سایت سردخانه کوه یخ راه اندازی کنیم .

در این صفحه امکان اجاره سردخانه کوه یخ ، و همچنین تمام مراکز زیر مجموعه شرکت پامچال آسیا که شامل مجموعا 40000 تن واحد سردخانه ای دومداره ( بالای صفری و زیر صفری ) می شود ، فراهم شده و از همین طریق شما می توانید بدون هیچ واسطه ای اقدام به استعلام قیمت و اجاره سردخانه برای محصول خود کنید .

همانطور که در بخش " تجهیزات و امکانات " هم گفته شد در حال حاضر سردخانه کوه یخ یکی از بهترین و مدرن ترین تجهیزات برودتی و همچنین لجستیکی را در اختیار دارد و از این حیث یکی از بهترین هاست ( توصیه میکنیم صفحه مذکور را یکبار بخوانید ) . مجموعه کوه یخ همیشه برای بهبود کیفیت انبارش و طراحی سیستم های لجستیکی و برودتی بهینه تر و اقتصادی تر کوشیده و از این حیث نیز دارای رتبه بسیار خوبی بین سردخانه های موجود در ایران و حتی خاورمیانه می باشد .

روال پذیرش کالا در مجموعه کوه یخ

از آنجا که مجموعه کوه یخ هیچگونه محدودیتی برای نگه داری هیچ محصولی ندارد و تمام کالاها و رنج های دمایی ( زیر صفر و بالای صفر ) را شامل می شود ، پس ، آغاز روال هر محصولی از یک نقطه است .

همانطور که میدانید نوع کالا ، دمای نگهداری ، نوع بسته بندی کالا ، گردش کالا ، مدت نگهداری و ..... همه در مبلغ نهایی قرارداد فی ما بین اشخاص حقیقی و حقوقی تاثیرگذار می باشد . به همین خاطر شروع روال پذیرش کالا در سردخانه کوه یخ از ارسال درخواست مشتری ، که در آن تمام ویژگی های کالا با جزئیات بیان شده است ، آغاز می شود

بعد از ارائه پیشنهاد قیمت توسط سردخانه ( براساس اطلاعات دریافتی از متقاضی ) و تایید آن توسط مشتری ، از مشتریان عزیز تقاضا می شود تا با حضور در محل سردخانه ، قرارداد حق الحفاظ مربوطه را مطالعه کرده و امضا کند . هرچند ، تمام عزیزانی که می خواهند قبل از امضا قرارداد از مجموعه بازدید داشته باشند ، نیز می توانند هر وقت که مایل بودند سردخانه کوه یخ را از نزدیک ببینند و امکانات و وجه تمایزهایی که از آن صحبت می شود را از نزدیک لمس کنند  .

 

اجاره,اجاره سردخانه,کرایه سردخانه,اجاره سردخانه در تهران,اجاره سردخانه زیر صفر,اجاره سردخانه بالا صفر,

 

ویژگی های سردخانه کوه یخ

علاوه بر بحث امکانات موجود در سردخانه کوه یخ که در صفحه ی " امکانات و تجهیزات " ، مفصلا درباره آن بحث شد ، این مجموعه به مشتریانی که قرارداد با حجم ها بالا و گردش کالا مناسب دارند امکانات ویژه ای اختصاص میدهد از جمله آنها می شود به :

  1. اختصاص دفتر اداری مجهز به تمامی امکانات اداری و رفاهی برای نمایندگان صاحب کالا
  2. اختصاص سکوی اختصاصی برای تسریع تخلیه و بارگیری
  3. تخلیه و بارگیری خارج از نوبت در روزهای پر ازدحام و همینطور خارج از وقت اداری
  4. تخصیص نام کاربری و رمز اختصاصی برای مشاهده موجودی بار در وب سایت سردخانه
  5. امکان مشاهده تمام ورودها ، خروجها و حواله های صاحب کالا در روز جاری و روزهای قبل ( دسترسی به بایگانی )
  6. امکان تهیه انواع گزارش و خروجی از وب سایت با فرمت های اکسل ( excel )  و پی دی اف ( pdf )
  7. ارسال sms ورودها و خروج های صاحبین کالا به منظور اطمینان از خروج و یا ورود کالا  
  8. امکان ارائه گراف دمایی سالنها به صورت هفتگی ، ماهانه و .....

 ***   به مشتریان سردخانه کوه یخ بپیوندید   ***

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید