سردخانه شبانه روزی کوه یخ

درباره ما

درباره ما


 

رئیس هیئت مدیره : آقای مهرداد عادشی

تاریخچه شرکت :

شرکت پامچال آسیا در سال 1378 با مالکیت آقای مهرداد عادشی و سرمایه گذاری شخصی ایشان و با مجوز وزارت صنعت و تجارت در زمینی به مساحت 124 هزار متر مربع شروع به کار نمود.

آقای مهرداد عادشی همچنین رئیس هیئت مدیره و عضو هیئت مدیره شرکت پامچال آسیا با بیش از 30 سال تجربه به عنوان سهامدار عمده و تجربه مدیریت در حوزه های  مشابه می باشد.

این مجتمع متشکل از سردخانه های تخصصی زیر صفر و بالای صفر به ظرفیت 40 هزار تن ، انبار خشک به ظرفیت 20 هزار مترمکعب ، واحدهای بسته بندی ، سورتینگ، تونل انجماد ، تولید غذای آماده بوده که تماماً در محل فعلی شرکت در استان تهران  ، شهرستان شهریار مشغول به کار هستند.

درباره سردخانه کوه یخ :

سردخانه کوه یخ ، جدیدترین واحد این مجتمع ، با بیش از 120 هزار مترمکعب ظرفیت در 22 سالن دومداره و زیربنای سوله ای بالغ بر 16 هزار مترمربع که در سال 1390 احداث و از سال 1392 به طور کامل به بهره برداری رسید خود را در گروه توانمندترین سردخانه های خاورمیانه قرار داده است ، ساختار چندمنظوره و پیکربندی خاص این سردخانه از نقطه نظر لجستیکی بنای ماندگاری را در این صنعت بنا نهاد تا الگوی مناسب و بومی در این صنعت در راستای الگوبرداری از شرکت مادر تخصصی خود پامچال آسیا که سالها در ردیف شرکت های نمونه صادر کننده کشور بوده گردد.

دقت  نظر و الزام و التزام به رعایت بالاترین استانداردهای جهانی در ساخت و راه اندازی این مجموعه خالی از بیان نیست که گوشه ای از تلاش مستمرِ تمامی دست اندرکاران و سرمایه گذاران باعث تاسیس این واحد نمونه گردید، به نحوی که در حال حاضر بیش از 400 نفر به طور مستقیم و بیش از 4هزار نفر به طور غیر مستقیم در این واحدها مشغول به کار می باشند.

لازم به ذکر است هدف ما رساندن سطح کمی و کیفی سردخانه به بالاترین استانداردهای جهانی است تا با به کارگیری تکنولوژی و علم روز در بهره وری و استفاده بهینه از نیروی انسانی و ماشین آلات ،  سرعت عمل و دقت بیشتری را اعمال نماییم تا فرصت برقراری تعادل بین نوسانات قیمت و کاهش هزینه های سربار را شاهد باشیم.

همانطور که میدانید دیگر دوران ظهور سردخانه های نوین با نمای تازه و سیستم مدیریتی مبتنی بر نگرش تیمی و تکنولوژیکی آغاز گردیده و از این بازار گروه هایی سهم خواهند داشت که با انطباق خود با اصول علمی و مدیریتی در چالش های اقتصادی – سیاسی کلان کشورها غرق نشوند ، بر این اساس در رتبه بندی سردخانه های کشور سردخانه کوه یخ حائز بالاترین رتبه ها بوده و تلاشش بر این است که همواره در راه علم و تکنولوژی با به کارگیری و ساخت برترین ایده ها هر روز توانمندتر و قدرتمندتر  جهت ارائه خدمات به مشتریان ویژه و محترم باشد.

نگاه کلان مدیران ستادی شرکت پامچال آسیا به راهکارهای عملی ، علمیِ لجستیک و مدیریت بوده و با ساخت و ارائه این خدمات و تجهیزات گامی نوین در روش های قدیمی و پرهزینه برداشته ، تا شاهد قدرتمندتر شدن این صنعت  باشیم.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید